میکروفورسپس‌های 27Gو25 فوق العاده برای برداشتن ممبران: یک لمس، لایه‌برداری ملایم ممبران ممبران | NEW

فورسپس‌های کمپانی D.O.R.C. در گیج‌های 25 و 27 فوق العاده برای برداشتن غشاء، برای اولین بار در نشست Frankfurt Retina ارائه شد. این طراحی جدید آخرین مورد اضافه شده به مجموعه فورسپس‌های D.O.R.C می‌باشد.

جهت ایجاد حداکثر نیروی گرفتن همراه با نوک صاف و گرد و کار نزدیک به شبکیه، طراحی شده است. همچنین فورسپس ­های فوق العاده برای برداشتن غشاهای ضخیم­تر، فیبروز شده، و چسبنده که معمولاً به تلاش­ های مکرر برای گرفتن و نگه داشتن غشا نیاز دارند، ایده ­آل هستند.

طراحی نوک و سفتی بهینه میله، کنترل دقیقی را ارائه می­ دهند.

برای اولین بار در گیج­ های 27 و 25 راه اندازی شد. کمپانی D.O.R.C. نسخه 27G را برای ارائه بیش از 90٪ مساحت معادل گرفتن و 50٪ بهبود نیروی به چنگ آوردن، در مقایسه با نسخه 23G طراحی کرده است.

  • طراحی شده برای برداشتن غشاهای ضخیم­تر، فیبروز شده، و چسبنده
  • نسخه 27G گرفتن بیش از 90 درصد مساحت معادل در مقابل طراحی 23G ارائه می­دهد
  • طراحی نوک گرد و محکم و سفتی مطلوب میله، کنترل دقیق جراحی برای گیج ­های کوچکتر را فراهم می­ کند.

فورسپس ­های فوق العاده لایه بردار با همکاری دکتر Yoneda ساخته شده اند – متن زیر را برای اولین برداشت وی از طراحی بخوانید:

“برای من، ویژگی اصلی این فورسپس ­ها احساسی است که هنگام اولین برداشتن غشا ILM انجام می­ دادم. من معتقدم این کنترل به طور خاص به دلیل طراحی منحصر به فرد و نوک گرد این فورسپس­ ها است. با استفاده از این نوک، می ­توانم در ناحیه­ های مختلف در سراسر شبکیه غشاء را بردارم و نوک گرد آن، چنگ زنی و برداشتن غشایی را تضمین می ­کند. همچنین نوک گرد لمس ملایم ­تری را ایجاد می­ کند در حالی که به نظر می­ رسد فورسپس­ های دیگر لبه تیزتر و مربعی دارند.

چرا این تفاوت مهم است؟ زیرا احساس می­ کنم برای اطمینان از تماس مماسی با ممبران، پاره شدن و برداشتن راحت آن طراحی شده است.”

دکتر Yoneda – ژاپن

فورسپس های 27G و 25 فوق العاده برای برداشتن غشاء- یک لمس، لایه‌برداری ملایم غشاء ممبران

اسکرول به بالا